Zgłoś hejta w sieci

Dodano 1797 hejtów

Chcesz usunąć nienawiść z internetu?

Hejty wrosły już w internetową przestrzeń. Wydawałoby się, że zadomowiły się w niej na dobre i nie ma na nie sposobu. Czy na pewno? Tutaj możesz zgłosić dostrzeżone przejawy mowy nienawiści w Internecie! Komentarze, obrazki, filmy, strony internetowe... Zareagujemy! Razem dbajmy o kulturę słowa i wzajemny szacunek w sieci.

O projekcie

Mamy problem z nienawiścią – jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i gwiazd Dawida na szubienicy.
Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak?

Projekt hejtstop jest po to, żeby reagować się dało.

Dołącz do naszej inicjatywy już dziś!

Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za projekt - kontakt@hejtstop.pl

Koordynator akcji:

Joanna Grabarczyk - jgrabarczyk@projektpolska.pl

O nas

Stowarzyszenie Projekt: Polska łączy ludzi dla których bliskie są idee wolności, integracji europejskiej, praw człowieka.

W nasze działania angażujemy uczniów, studentów, wszystkie osoby zainteresowane działaniem na rzecz określonej idei. Zależy nam na tym aby nasze działania przynosiły konkretne efekty. Organizujemy debaty, konkursy, wymiany młodzieży, imprezy plenerowe. Zabieramy głos w najważniejszych dla nas tematach. Staramy się w naszej działalności łączyć zaangażowanie w dokonywanie realnych zmian z misją edukacyjną.

Bliskie są Ci ideały wolności, praw człowieka? Chcesz działać w środowisku lokalnym i międzynarodowym? Dołącz do nas!